Szóstka wron tom 2 królestwo kanciarzy – dalsze przygody szóstki wron w królestwie kanciarzy

Witajcie ponownie w królestwie kanciarzy! Gdy ostatnim razem widzieliście szóstkę wron, były one jeszcze małymi, niedoświadczonymi ptakami. Teraz są dorosłymi i muszą radzić sobie z nowymi problemami. W tym tomie przygód będziecie świadkami ich dalszych perypetii w królestwie kanciarzy. Czy uda im się poradzić sobie ze wszystkimi przeszkodami? Przekonacie się już niebawem!

Szóstka wron tom 2 królestwo kanciarzy – dalsze przygody szóstki wron w królestwie kanciarzy

Królestwo kanciarzy Szóstka wron Tom 2 – dalsze przygody szóstki wron w królestwie kanciarzy to kolejna część przygód tytułowej szóstki. W tej części wrony zostają zamknięte w królestwie kanciarzy i muszą stawić czoła nowemu wrogowi. Czy uda im się pokonać kanciarzy i wrócić do swojego królestwa?

Ciąg dalszy przygód szóstki wron w królestwie kanciarzy

W poprzedniej części przygód szóstki wron, dzielne ptaki stanęły na drodze potężnego królestwa kanciarzy i pokonały niebezpieczeństwo. W tym tomie ptaki będą musiały stawić czoła nowemu wyzwaniu. Tym razem w królestwie kanciarzy pojawi się nowy wrogi gatunek – kruki. Kruki będą chciały zawładnąć całym królestwem i szóstka wron musi stanąć na drodze ich planom. Czy dzielnym ptakom uda się pokonać kruki?