Bądź Świadomą Mamą! Darmowe warsztaty w Katowicach!

Dziecko, Prawo
Plakat Katowice (1)

To już jutro! Już jutro! Kolejne spotkanie z cyklu Świadoma Mama, tym razem w samym sercu Śląska, w Katowicach. Jeżeli masz wolną środę,  jesteś w ciąży, lub masz dziecko w wieku do 3 lat, zarejestruj się koniecznie! Dlaczego? 

Przede wszystkim dlatego, że szykują się bardzo ciekawe warsztaty z prawniczką, autorką boga na którym właśnie jesteś ;) Jest to dla mnie bardzo duże wyróżnienie, i zarazem docenienie pracy jaką wkładam w to miejsce. Strasznie się cieszę, że organizatorzy mnie zauważyli i zaprosili do współpracy. Takie wydarzenie idealnie wpisuje się w hasło mojego bloga, czyli „o prawie przy kawie”. W prosty i przystępny sposób będę opowiadać o rzeczach szalenie istotnych.

O godzinie 13:25 na panelu dla obecnych rodziców (dzieci do lat 3) opowiem między innymi o urlopie wychowawczym, co w sytuacji kiedy zajdziemy w następną ciążę na urlopie macierzyńskim, oraz kilka słów na temat powrotu do pracy.

O godzinie 18:40 na panelu dla kobiet w ciąży, będę mówić o prawach w stanie błogosławionym i po porodzie. Formalnościach związanych z urlopem macierzyńskim, czy o urlopie ojcowskim.

Plakat Katowice (1)

Spotkanie tak jak wspomniałam wcześniej podzielone jest na dwie części. Od godziny 11 – 15, jest część dla obecnych rodziców. W tej części między innymi o powrocie do formy po ciąży, masażu shantala dla dzieci, o zasadach pielęgnacji stóp u dzieci czy budowaniu relacji. Szczegółowy harmonogram spotkania, oraz możliwość zapisów znajdziecie —-> TUTAJ. Będzie również kącik zabaw dla dzieci i darmowe mini sesje fotograficzne, konkursy z nagrodami i upominki dla uczestniczek.

W godzinach 16 – 20 będzie spotkanie dla kobiet w ciąży, będzie między innymi o tym jak wybrać wózek idealny, jak wygląda poród od A do Z czy o karmieniu piersią. Szczegółowy harmonogram spotkania, oraz możliwość zapisów znajdziecie —-> TUTAJ. Będą również darmowe mini sesje zdjęciowe, konkursy z nagrodami i upominki dla uczestniczek.

Jesteś z Katowic, bądź okolic? Mam nadzieje, że jutro się zobaczymy!!!

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  1. Przede wszystkim gratuluję wyróżnienia – i jestem przekonana, że świetnie sobie poradzisz w roli prelegentki ! :) Żałuję bardzo, że do Katowic mam tak daleko – bo spotkanie z Tobą face to face byłoby dla mnie ogromną przyjemnością :)