O mnie

 

1 (1)

Mam na imię Aleksandra.

Jestem prawniczką, absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego.

Z pasji do prawa pracy w 2019 roku ukończyłam certyfikowany kurs kadrowo – płacowy w Krakowie, uzyskałam tytuł specjalistki do spraw kadr i płac.

Ciągle się uczę i podnoszę swoje kwalifikacje. Regularnie uczestniczę w szkoleniach organizowanych przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych, kursach programów kadrowych (Płatnik, Optima), webinarach dla prawników.

Na stronie internetowej – www.lilma.pl – regularnie zamieszczam treści przydatne dla moich czytelniczek.

W ciągu ostatniego roku stronę odwiedziło ponad 50 tysięcy unikatowych użytkowników. Dla mnie to ogromna liczba, ale najważniejszy jest dla mnie człowiek, który siedzi po drugiej stronie.

Staram się odpowiadać na każdy komentarz pod tekstem, każdy e-mail, i każdą wiadomość na facebooku. Bardzo lubię z Wami rozmawiać :-) To Wasze historie i przypadki, pozwalają mi ciągle się uczyć, i być coraz lepszym specjalistą.

Od 2010 roku, jestem związana zawodowo z Kancelarią Adwokacką. Przeszłam wszystkie możliwe stanowiska. Chętnie nawiązuje współpracę z Fundacjami (np. Świadoma Mama), czy Szkołami Rodzenia. Z wielką przyjemnością poprowadzę wykład czy szkolenie. Specjalizuje się w prawie pracy, prawach kobiet w ciąży, oraz na urlopach związanych z macierzyństwem (macierzyńskim, rodzicielskim, wychowawczym).

Prywatnie jestem mamą, dwójki cudownych dzieciaków. W 2014 roku zostałam mamą córeczki, w 2016 roku dołączył do nas synek.

Jestem prawniczką z zawodu i z pasji.

Opowiadam o paragrafach nie zza biurka, ale po przyjacielsku przy kawie ;) W cyklu „O prawie przy kawie” znajdziesz odpowiedzi na nurtujące wszystkie kobiety kwestie prawne. Teksty są bardzo poczytne:

Jestem w ciąży i pracuję na umowę zlecenie, ciąża na urlopie macierzyńskim, przerwa na karmienie piersią w pracy i wiele, wiele innych tekstów znajdziesz w dziale PRAWO.

KONTAKT

Masz pytanie, chcesz o czymś porozmawiać, na każdą wiadomość odpowiem – lilma.blog@gmail.com

Znajdziesz mnie na facebooku – tutaj