O mnie

 

1 (1)

Mam na imię Aleksandra. Jestem prawniczką, absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego.

Od 2010 roku, związana zawodowo z Kancelarią Adwokacką. Przeszłam wszystkie możliwe stanowiska. Byłam praktykantką sekretarką, stażystką, asystentką, aż w końcu zostałam prawnikiem. (i na tym nie koniec!)

We wrześniu 2014 roku objęłam jednak najważniejsze stanowisko – zostałam mamą. W czterech ścianach mojej domowej korporacji pnę się po szczeblach kariery i zespół którym kieruję w listopadzie 2016 roku, powiększył się. Dołączył do nas mały przystojniak ;)

Z całych sił staram się celebrować macierzyństwo, każdego dnia. Dzieci są maleńkie tylko raz – tu i teraz. Poświęcam im bardzo dużo, nie dlatego, że muszę, ale dlatego, że chcę. Uczę się cierpliwości, bo im dzieci starsze tym więcej jej potrzeba :) Uważam, że Urlop macierzyński to najlepszy urlop na jakim byłam(przeczytaj). Zdradzam również moje patenty, aby macierzyński był jak z bajki(przeczytaj).

Jestem prawniczką z zawodu i z pasji. Opowiadam o paragrafach nie zza biurka, ale po przyjacielsku przy kawie ;) W cyklu „O prawie przy kawie” znajdziesz odpowiedzi na nurtujące wszystkie kobiety kwestie prawne. Między innymi: Jestem w ciąży i pracuję na umowę zlecenie, ciąża na urlopie macierzyńskim, przerwa na karmienie piersią w pracy i wiele, wiele innych tekstów znajdziesz w dziale PRAWO.

KONTAKT

Masz pytanie, chcesz o czymś porozmawiać, na każdą wiadomość odpowiem – lilma.blog@gmail.com

Znajdziesz mnie na facebooku – tutaj