Prawa kobiet podczas EURO 2016 :)

Lifestyle
man-290186_1920

Drogie Panie, przed „Nami” miesiąc sportowych emocji. W internecie krąży całkiem sporo wszelkiego rodzaju regulaminów, co wolno, a czego nie wolno płci pięknej w tym czasie. Pozwólmy Naszym facetom kibicować, ale z uwzględnieniem Naszych zasad! Oto one!

Regulamin Euro 2016

Obowiązuje 10.06.2016 – 10.07.2016

  1. 50 % objętości lodówki zarezerwowane na piwo, w zamian za 15% pojemności szafki zarezerwowane na nowe buty.
  2. Zakaz pytania „Którzy to nasi”, akceptuję pod warunkiem – Zakazu pytania „Długo jeszcze” przed wieczornym wyjściem.
  3. Zakaz pytania „Po co oglądasz, skoro nasi nie grają” uszanuję, jeśli Ty przestaniesz pytać „Po co przymierzasz skoro i tak nie chcesz kupić”
  4. Obiecuje, że nie zadam pytania  „Czy nie możesz obejrzeć sobie meczu w domu”, jeśli Ty przestaniesz pytać „Nie możesz sobie pomalować paznokci/uczesać się w domu”
  5. Zakaz ruchu pomiędzy kanapą a telewizorem, podczas meczu będzie dla mnie całkowicie zrozumiały, jeśli połączymy go z nakazem Twojego ruchu z odkurzaczem, w tym rejonie kiedy meczu nie ma.
  6. Nielimitowane wyjścia z domu do koleżanek i mamusi, przyjmę z miłą chęcią jednak w zamian za Twoją nielimitowaną pomoc we wszystkich domowych obowiązkach, żebym z czystym sumieniem wychodziła z domu.
  7. Posiłki będą wydawane przed/w przerwie/ po meczu. Posiłki, które przygotujesz poprzedniego dnia wieczorem! Bądź w ostateczności zamówimy na wynos. Przecież nie chcesz, żeby tłuczenie kotletów schabowych, przeszkadzało w oglądaniu, prawda?
  8. Kumple w czasie Euro, są jak rodzina, dlatego przed meczem mogą pobawić się z dziećmi.
  9. Jeżeli w domu są małe dzieci, musisz powstrzymać emocje i nie krzyczeć (zbyt głośno), możesz śpiewać (a nóż, nasze dziecko zaśnie w rytmie stadionowych przyśpiewek.)
  10. Ty przejmujesz pilot do telewizora, ja kartę kredytową ;)

Paragraf na dziś

Art 11. Zasad gry w piłkę nożną – Pozycja spalona

Nie jest przewinieniem samym w sobie przebywanie na pozycji spalonej. Zawodnik jest na pozycji spalonej, jeżeli znajduje się bliżej linii bramkowej przeciwników niż piłka i przedostatni zawodnik. Zawodnik nie jest na pozyci spalonej, jeżeli:

-znajduje się na własnej połowie pola gry

-znajduje się w tej samej odległości od linii bramkowej przeciwników, co przedostatni zawodnik drużyny przeciwnej

-znajduje się na równi z dwoma ostatnimi zawodnikami drużyny przeciwnej


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *