2017 – nie planuję

Lifestyle

Nowy rok, nowe plany i nadzieje. Tym razem nie u mnie. W tym roku nie zrobiłam noworocznych postanowień, nie przechodzę na dietę, nie będę ćwiczyć, nie zamierzam rzucić nałogów. Nauczona doświadczeniem, poprzednich lat, na 2017 rok znalazłam zupełnie inny sposób.Czytaj dalej

Sesja noworodkowa – czy warto?

Dziecko, Lifestyle

Sesje noworodkowe, stają się coraz popularniejsze. Czy warto ulegać modzie i ciągać tego maleńkiego człowieka do studia? Czy sesja z noworodkiem w roli głównej jest super tylko dla mamy? A biedne dziecko przez kilka godzin sesji przeżywa tortury? Wczorajszy poranek zamiast wschodzącego słońca oświecił nam blask fleszy. Przeczytaj o tym jak zniosły to nasze dzieci (noworodek i buntujący się dwulatek) nasza kieszeń i my sami.

Czytaj dalej

Idę pod nóż! Wszystko z miłości do mojego mężczyzny!

Dziecko, Lifestyle

Zaczynam się stresować. Za nieco ponad dwa tygodnie położą mnie na stole operacyjnym. Chirurg chwyci skalpel, anestezjolog poda znieczulenie.  Nie chce… jednak nie mam wyboru. Przecież nie mogę go rozczarować. On nie chce nawet słyszeć, że tego nie zrobię. Kocham go, więc muszę. Robię to tylko i wyłącznie dla niego.

Czytaj dalej

Nauczka z booking.com

Lifestyle, Podróże

Na co koniecznie trzeba uważać rezerwując nocleg. Tego błędu unikniesz z łatwością. Zobacz co chciało zrujnować nasze plany, i zamienić wymarzone wakacje w koszmar. A przecież wszystko było dokładnie zaplanowane, bo jak wiadomo na urlopie z maleńkim dzieckiem nie ma miejsca na improwizację. Tym bardziej zaskoczyło mnie to co się wydarzyło na miejscu. Ku przestrodze.

Czytaj dalej

Moje drugie dziecko ma przechlapane

Dziecko, Lifestyle

I to jeszcze zanim pojawiło się na świecie. W pierwszej ciąży, wiedziałam dokładnie, który to tydzień i dzień, a teraz… wstyd mówić, ale ciągle zapominam, który to miesiąc. Nie czytam z uwagą, „ciąża tydzień po tygodniu”, nie oglądam całymi dniami „Porodówki”, i „Cudu narodzin”. A to dopiero początek moich grzechów..

Czytaj dalej