Książka “Szóstka wron Tom 2 – Królestwo kanciarzy

Książka “Szóstka wron Tom 2 – Królestwo kanciarzy” to kontynuacja przygód bohaterów z pierwszej części. Tym razem muszą oni stawić czoła nowemu wrogowi, który chce zawładnąć królestwem kanciarzy.

Czy uda im się pokonać wroga i ocalić królestwo? Tego dowiecie się już niedługo, gdyż książka ukazała się już na rynku.

Królestwo kanciarzy Szóstka wron Tom 2 do zakupu” to świetna kontynuacja pierwszej części i na pewno spodoba się ona miłośnikom przygody i fantasy.

Jeśli jeszcze nie czytaliście pierwszej części, to rzućcie okiem na nią, a na pewno sięgniecie po tę drugą.

Królestwo kanciarzy

Tom 2 to kontynuacja przygód Szóstki wron. Tym razem dzielni bohaterowie muszą stawić czoła Królestwu kanciarzy. Kanciarze są tajemniczymi istotami, które żyją na krawędzi świata. Są niebezpieczni i trudno ich pokonać. Dlatego też Szóstka wron musi się dobrze przygotować, aby mieć szansę na zwycięstwo. Czy im się uda? Przekonajcie się sami!

Nowe przygody

Wrony zostają wyniesione przez huragan na pustynię. Zwierzęta muszą radzić sobie w nowym, trudnym środowisku. Wrony próbują znaleźć sposób na powrót do domu. Podczas swoich przygód muszą stawić czoła wielu niebezpieczeństwom. Czy uda im się wrócić do domu?

Wyprawa do królestwa kanciarzy

Wyprawa do królestwa kanciarzy to drugi tom przygód szóstki wron. Podczas tej wyprawy dzieciaki będą musiały stawić czoła niebezpieczeństwom i rozwikłać tajemnicę królestwa kanciarzy. Czy uda im się powrócić do domu? Przekonacie się czytając książkę!

Szóstka wron to grupa przyjaciół, którzy mają ze sobą niezwykłe przygody. Są odważni i zawsze chcą pomagać innym. W tym tomie ich przygoda prowadzi ich do królestwa kanciarzy, gdzie spotkają się z niebezpieczeństwami i tajemnicami.

Tom 2 Szóstki wron to kolejna fantastyczna przygoda dla młodych czytelników. W tej części dzieciaki biorą udział w wyprawie do królestwa kanciarzyk, gdzie muszą stawić czoła różnym niebezpieczeństwom i rozwiązać tajemnice. Czy im się uda?