Królestwo kanciarzy: Szóstka wron Tom 2

Wrony to niezwykłe ptaki, które żyją wśród nas i są jednymi z najbardziej rozpoznawalnych ptaków. Są one także bohaterami popularnej serii książek “Królestwo kanciarzy”.

Wrony mają ciekawą historię i są bardzo interesującymi ptakami. Są one również bohaterami popularnej serii książek “Królestwo kanciarzy”.

Część 1

“Królestwo kanciarzy: Szóstka wron Tom 2 – Część 1” to kontynuacja bestsellerowej serii “Królestwo kanciarzy”. W tej części czytelnicy mogą śledzić dalsze przygody sześciu wron, które postanawiają zostać królami. Podczas gdy poprzednia część skupiała się na ich walce o tron, ta część skupia się na ich pierwszych dniach rządzenia. Czy uda im się utrzymać tron? A może jedna z wron będzie musiała ustąpić miejsca innej? Przekonajcie się sami!

Część 2

Wrony to jedne z najbardziej intrygujących ptaków na świecie. Są one bardzo inteligentne i posiadają wiele unikalnych cech, które sprawiają, że są tak wyjątkowe.

Królestwo kanciarzy: Szóstka wron Tom 2 – Część 2 jest kontynuacją bestsellerowej serii o tych niezwykłych ptakach. Książka opowiada o dalszych przygodach sześciu wron, które żyją w królestwie kanciarzy. Królestwo kanciarzy Szóstka wron Tom 2