Moja miłość – ogrodniczki

Dziecko, Lifestyle
baby-390555_1280

Propozycje na wiosnę dla dziewczynek i chłopaków, oraz kilka zdań dlaczego pałam patologiczną wręcz miłością do ogrodniczek, których w dzieciństwie nienawidziłam!

Od miłości do nienawiści jeden krok. Prawda. Chociaż, było odwrotnie. Początkowa nienawiść przerodziła się w głębokie uczycie. Jako dziecko ogrodniczki kojarzyły mi się dwojako. Po pierwsze z amerykańskim farmerem. A powszechnie wiadomo, że farmer ikoną stylu nie jest. Po drugie z bardzo zmęczoną kobietą w ciąży. Kiedy byłam dzieckiem ogrodniczki nosiły głównie ciężarne. A jako dziecko nie widziałam nic niezwykłego, czy cudownego w tym stanie. Pamiętam tylko, bardzo zmęczoną mamę, z wielkim brzuchem w ogrodniczkach.

Mijały lata, i nic się nie zmieniało. Urodziłam dziecko, i pewnego dnia odwiedzili nas moi znajomi z pracy przynosząc w prezencie między innymi ogrodniczki. Początkowo byłam sceptycznie nastawiona. Jednak kiedy córeczka zaczęła je nosić wpadłam po uszy. Wyglądała w nich uroczo, dziewczęco i słodko. Poza względami wizualnymi, ogrodniczki są szalenie praktyczne. Wystarczy zwykła bluzka, czy body do tego ogrodniczki i cała stylizacja gotowa.

W tym roku sama popędzę do sklepu i kupię ogrodniczki. Nawet powiem więcej dwie pary kupię, z długimi i krótkimi spodenkami. Już mówiłam to prawdziwa miłość.

Wybór jednak będzie bardzo trudny. Poniżej propozycje dla dziewczynki i chłopczyka.

CHŁOPCZYK

kolaz-chlopcy-1

Zobacz w sklepie:

  1.  ZARA 2. ZARA 3.GAP 4.H&M 5. H&M 6.OSHKOSH

DZIEWCZYNKA

kolaz-dziewczynki-1

Zobacz w sklepie:

  1. ZARA 2. ZARA 3. H&M 4. GAP 5 H&M 6. CHICCO

Mam dylemat pomiędzy nr 2 i 3, oraz intensywnie myślę nad 4 ;)

Paragraf na dziś

Pamiętajmy, o naszych zakupowych prawach! Jeżeli towar ma wady, o których przy zakupie nie wiedzieliśmy, zawsze możemy go reklamować. Więcej o tym, jak nie dać się zrobić w balona podczas wyprzedaży pisałam tutaj.

Art. 556. Kodeksu Cywilnego

Sprzedawca jest odpowiedzialny względem kupującego, jeżeli rzecz sprzedana ma wadę fizyczną lub prawną (rękojmia).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  1. Bąblowi często sprawiam ogrodniczki, natomiast sama w takich typowych farmerkach nie lubię chodzić – za to modele bardziej a’la kombinezon uwielbiam i w Twoje propozycje nr 4 i 6 dla dziewczynek sama chętnie bym się wbiła (gdybym tylko dała radę ;) )