Moja miłość – ogrodniczki

Dziecko, Lifestyle
baby-390555_1280

Propozycje na wiosnę dla dziewczynek i chłopaków, oraz kilka zdań dlaczego pałam patologiczną wręcz miłością do ogrodniczek, których w dzieciństwie nienawidziłam!

Od miłości do nienawiści jeden krok. Prawda. Chociaż, było odwrotnie. Początkowa nienawiść przerodziła się w głębokie uczycie. Jako dziecko ogrodniczki kojarzyły mi się dwojako. Po pierwsze z amerykańskim farmerem. A powszechnie wiadomo, że farmer ikoną stylu nie jest. Po drugie z bardzo zmęczoną kobietą w ciąży. Kiedy byłam dzieckiem ogrodniczki nosiły głównie ciężarne. A jako dziecko nie widziałam nic niezwykłego, czy cudownego w tym stanie. Pamiętam tylko, bardzo zmęczoną mamę, z wielkim brzuchem w ogrodniczkach.

Mijały lata, i nic się nie zmieniało. Urodziłam dziecko, i pewnego dnia odwiedzili nas moi znajomi z pracy przynosząc w prezencie między innymi ogrodniczki. Początkowo byłam sceptycznie nastawiona. Jednak kiedy córeczka zaczęła je nosić wpadłam po uszy. Wyglądała w nich uroczo, dziewczęco i słodko. Poza względami wizualnymi, ogrodniczki są szalenie praktyczne. Wystarczy zwykła bluzka, czy body do tego ogrodniczki i cała stylizacja gotowa.

W tym roku sama popędzę do sklepu i kupię ogrodniczki. Nawet powiem więcej dwie pary kupię, z długimi i krótkimi spodenkami. Już mówiłam to prawdziwa miłość.

Wybór jednak będzie bardzo trudny. Poniżej propozycje dla dziewczynki i chłopczyka.

CHŁOPCZYK

kolaz-chlopcy-1

Zobacz w sklepie:

  1.  ZARA 2. ZARA 3.GAP 4.H&M 5. H&M 6.OSHKOSH

DZIEWCZYNKA

kolaz-dziewczynki-1

Zobacz w sklepie:

  1. ZARA 2. ZARA 3. H&M 4. GAP 5 H&M 6. CHICCO

Mam dylemat pomiędzy nr 2 i 3, oraz intensywnie myślę nad 4 ;)

Paragraf na dziś

Pamiętajmy, o naszych zakupowych prawach! Jeżeli towar ma wady, o których przy zakupie nie wiedzieliśmy, zawsze możemy go reklamować. Więcej o tym, jak nie dać się zrobić w balona podczas wyprzedaży pisałam tutaj.

Art. 556. Kodeksu Cywilnego

Sprzedawca jest odpowiedzialny względem kupującego, jeżeli rzecz sprzedana ma wadę fizyczną lub prawną (rękojmia).


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  1. Bąblowi często sprawiam ogrodniczki, natomiast sama w takich typowych farmerkach nie lubię chodzić – za to modele bardziej a’la kombinezon uwielbiam i w Twoje propozycje nr 4 i 6 dla dziewczynek sama chętnie bym się wbiła (gdybym tylko dała radę ;) )